Můj život:свободное время

27. ledna 2012 v 9:19 | MaYa |  O mě
Ten kdo se učí rusky si nadpis dokáže přečíst a ten co ne tak свободное время znamená volný čas.O kterém bych dnes chtěla psát.Co dělám ve volném čase, porotože volného času zovna moc nemám, nemám ani moc věcí co bych dělala, ale přeci jen něco se najde.

Korálkuji-Teď si představujete asi jak si navlíkám šňůry z korálků že?Ne toto mě bavilo možná ve čtyřech letech, ale teď už pár let mě kamarádka učila a asi šest let už šiju z korálků šperky.Moje nejnovější Vám dám pod článek, ale určitě už jste je zde mohly vidět.Bohužel šití chvilku trvá a proto mě se nikdy nechce nic začít když vím, že to nestihnu zarás, ale musela bych to třeba dělat několik dní.

Paličkuji-No jo už asi čtyři roky paličkovat trošku umím, ale na toto mám čas maximálně o prázdninách, protože to strašně dlouho trvá, ale jo někdy si sednu k herduli a paličkám.

Fotím-Asi docela často, protože je pravda, že foťák mám s sebou vždy dokonce ho mám i doma fut po ruce.To víte kdyby náhodou se objevilo něco zajímavého.

Píšu-je toho hodně co píšu.Teď poslední dobou jen opisuji sešity hlavních předmětů do počítače abych si nemusela na příští ok schovávat sešity, ale jinak píšu básničky,povídky a písničky (Teda písničky jen texty, protože kytaru mám rozbytou tak zatím na hudbu nemám nástroje)

čtu-No jo nestává se to moc často, ale když je čas čtu. Teď například jsem za dva dny přečetla Letopisy Narnie čarodějův synovec na, kterou chystám i recenzi.

Koukám-docela často na filmy, ale neobejdu se s tím, že sedím před televizí a koukám.Musím něco dělat docela často u koukání korálkuji.

Fimuju-No jasný jsem pravej magor musím mít vše a to ještě není všechno.Mám doma asi dvacet až třicet kostek fima.No kdo by to nechtěl zpracovat?A teď ještě začnu chodit na kurzy fima.Příští týden v sobotu jdu na první tak uvidím...

Pergamanuji-Asi neznáte, ale jedná se taky o vyrábění.Později ukážu nějaké ukázky.

Vím, že už mě chcete asi zabít, ale ještě maluju... :D
Malování asi přibližovat moc nemusím, ale nejraději kreslím uhlem nebo tužkou..

A tady je pár fotek:





Ostatní fotky najdete v mé galerii ZDE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wera Wera | Web | 27. ledna 2012 v 13:46 | Reagovat

Tvl kolik toho stíháš? :DD Já jsem ráda, že stíhám blog a učení.. xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama