Srpen 2012

SONB 2012 - přihlášky

29. srpna 2012 v 14:19 | MaYa |  Soutěže
Ano už i já jsem se rozhodla, že uspořádám soutěž SONB neboli - soutěž o nejlepší blog
Pravidla:
  • jeden člověk se může přihlásit jen s jedním blogem
ano pravidlo je jen jedno a to proto, že nechci aby se mi stalo to samý jako sestřenici...
Ceny:
1.místo - věcná cena (pošlu vám ji poštou) - reklama na dva měsíce na mém blogu
2.místo - reklama na měsíc na mém blogu - článek o blogu
3.místo - reklama na týden na mém blogu -diplom
Přihláška:
přezdívka:
blog:
jak dlouho máš blog:
věk:
Budu ráda když se vás přihlásí co nejvíce..
Jinak soutěž bude mít tři kola
-první kolo si budete shánět hlasy
-druhé kolo taky
-třetí kolo budu hodntit já a kamarádka

Nový design

28. srpna 2012 v 11:06 | MaYa
Ahoj...tak mám trošičku času a tak jsem si zkusila udělat nový design.Nechtěla jsem nic složitého, ale ani ne prázdného.Nakonec jsem stvořila tento výtvor.Nejsem s ním moc spokojená, ale složitější, který jsem si vyrobila minule mi nejde nastavit tak aspoň toto.Kdyby jste věděli o někom kdo děla layouty na objednání a má otevřené objednávky, tak prosím pište do komentů blogy :D Děkuji.JJá vím trochu krátký článek, ale zatím mám co dělat popřípadě vám sem večer hodím fotky nebo něco :D

POZASTAVENÍ

26. srpna 2012 v 21:36 | MaYa
Omlouvám se, ale na tento týden budu makat jak šalená protože 1. jedu pryč a musim chystat všechno....možná tu něco přibyde, ale neříkám nic na 100% májm natočený dvě videa tak jestli se mi je podaří přeformátovat, protože zatím mi to nejde, tak je sem hodim...jinak prosím AFFS aby si mě nemazali :)

Recenze: Nivea Visage DOUBLE EFFECT augen make-up entferner

25. srpna 2012 v 6:00 | MaYa |  Recenze
Ahoj. Dneska jsem si pro vás připravila recenzi na NIVEA VISAGE odličovač očních partii s dvojím efektem.
NIVEA slibuje:
· Rychle a šetrně odstraňuje i extra voděodolnou řasenku a oční make-up.
· Dvoufázová formule obohacená o výtažky z chrpy pečuje o oční okolí a chrání řasy.
Použití: Před použitím protřepejte! Aplikujte vatovými tamponky na oční víčka a oční okolí. Vhodné i pro uživatelky očních čoček.

OFTALMOLOGICKY A DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO A SCHVÁLENO

Můj názor: Nejdříve jsem si myslela, že to nebude fungovat, že si ty oči budu zase dřít odličovacím tamponkem a budu se rozčilovat, ale to jsem se spletla jde s ním krásně dolů i voděodolná řasenka a to bez zbytečného mnutí očí.Rozhodně doporučuji.
Cena:99 Kč
+cena
+velikost (125ml)
+snadně odstraňuje i voděodolnou řasenku
+vyživuje řasy
-asi jsem žádné nenašla

Fotky 0,1

24. srpna 2012 v 6:00 | MaYa |  Já s foťákem v ruce
Dnasky pro vás mám pár fotek mého psa a kočky od sousedů :D

Jak se zbavit černých teček

23. srpna 2012 v 6:00 | MaYa |  Tipy a rady
Ahoj dneska jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o mlý tip jak se zbavit černých teček a ještě k tomu neutratit veškeré úspory.

Můžete si totiž doma vyrobit náplast na černé tečky.
Budete potřebovat:
polotučné mléko - 1 lžíce
želatina bez příchuti
štěteček
nádoba např. sklenička

Postup:
do nádobky dáme 1 lžíci mléka a asi lžíci želatiny a promícháme dokuk se nám nevytvoří hustá hmota.Potom dáme skleničku na 10vteřin do mikrovlnky.štětečkem vyzkoušíme jestli není hmota příliš horká a za pomoci štětce naneseme na problematická místa a necháme 10 minut odpočívat.poté opatrně sloupneme.A je hotovo.


video návod ↑↑↑

Fotky | Jááá a zase jááá

22. srpna 2012 v 6:00 | MaYa |  Já s foťákem v ruce
Když u nás byla sestřenka nabídla se, že mi nabarví vlasy a já si opět vybrala černou barvuRecenze:Facial Brush Čisticí kartáček na obličej

21. srpna 2012 v 6:00 | MaYa |  Recenze
Ahojky...Dneska bych vám chtěla udělat recenzi na čistící kartáček na obličej, který jsem si objednala z Oriflame..
Čisticí kartáček na obličej
Oriflame říká:Speciálně vyvinutý kartáček pro šetrné a jemné čištění pleti. Používejte společně s vaším oblíbeným čisticím krémem.

Můj názor:Kartáček používám každý den spolu s TÍMTO čistícím gelem (taky na něj udělám recenzi).Nejdříve jsem se zalekla jeho delky štětinek a myslela jsem si, že bude strašně škrábat, ale vůbec neškrábe naopak je velice jemný k vaší pokožce a navíc vipadá impozantně na kosmetickém stolečku nebo umyvadle.

Cena bez katalogových slev: 99Kč

Můj názor na Roxy

19. srpna 2012 v 20:26 | MaYa |  Hodnocení
Pro dnešek jsem se rozhodla, že napíši názor na mou oblíbenou blogerku Roxy. K tomuto článku mě přivedlo, když po mně sestřenice chtěla abych ji pomohla ohodnotit jednotlivé blogy a já byla donucena narazit na jeden paparazzi blog, které nemá ráda.Nelíbí se mi když se někdo úplně cizí otírá o lidi, které nezná a nikdy je neviděli, nepsali si s nimi atp. Je mi trošku líto t, že jsem za to trošku mohla já, protože když začala akce Elite Models napsala jsem o tom Roxy.Na obal krabičky si dala svou fotku a paparazzi blog toho okamžitě využila v tom smyslu, že je Rox povrchní a tak podobně.Vadí mi to, když je tohoto někdo schopný.
Podle mě je Roxy sympatická a milá slečna, která se nesnaží mít slavný blog, ale snaží se udělat všechno proto, aby se u ní na blogu líbilo.Podle mě tím, že ve videu, kde ukazuje co si koupila a říká cenu neukazuje jak je povrchní, protože i kdyby ty ceny neřekla stejně se ji na ně budou všechny ptát v komentářích. Kdyby byla povrchní nekupovala by si oblečení za svoje, ale nechala by pěkně maminku ať to zacvaká.Musím uznat, že si Roxy vážím.Ne proto, že má návštěvnost a komentáře, ale právě proto, že se nepovyšuje nad ostatní. Jako někteří nezmiňovaní.Myslím, že by byla ještě mnohem lepší blogerkou, než teď kdyby ji nepsali všichni nenávistné komentáře a e-maily.Ovšem už teď je mou nejoblíbenější blogerkou J

Za dva týdny zase škola...

19. srpna 2012 v 6:00 | MaYa |  články jen tak
Ahojky...Dneska když jsem ráno koukala do diáře, protože jsem hledala návštěvu lékařky jsem si všimla, že za dva týdny je tu zase škola.A jak jsem se na školu připravila?

"Nemusím si připadat jako status na Facebooku, nepotřebuju like u každýho slova"

  • Sešity:Prozatím nemám všechny, ale koupila jsem si ty co vloni a pokud mi nějáký bude chybět dokoupím.
  • Pouzdro: Jak asi už někteří víte jsem tak trošku úchylká na tyto blbůstky jako propisky,tužky,pastelky a tak.I když musím uznat, že si připadám trošku jako magor když jediná ze třídy nosím ve svém pouzdře pastelky,fixi,zvýrazňovače,strouhátko a podobně, a to že mám v pouzdře okolo patnácti propisek by se mohl zdát jako magořina.
  • Batoh: Mám stejný jako loni, který jsem dostala ke čtrnáctým narozeninám od taťky
A samozdřejmě co je nejduležitější nakoupit před začátkem školy? Oblečení
Já si pro zatím koupila dvě trička a černý kalhoty, ale mám v plánu si koupit ještě mikinu (tu už mám vyhlídlou) a ještě pár triček.
+jedno tričko jsem dostala k naozeninám
a od sestřenky bezvadnej šátek :)